3 pierwsze miejsca dla uczniów naszego Gimnazjum w powiatowym konkursie OMNIBUS

Dnia 16 marca 2017 r. został przeprowadzony w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku finał V Powiatowego Internetowego Turnieju Wiedzy dla Gimnazjalistów „OMNIBUS 2017”, zorganizowany pod patronatem Starosty Powiatu Słupskiego - Pana Zdzisława Kołodziejskiego. W tegorocznym turnieju wiedzy wzięło

udział 58 uczniów z 7 gimnazjów ze Słupska, Ustki oraz powiatu słupskiego.  Turniej składał się z dwóch części : eliminacji i finału. Piętnastu uczniów , którzy w I etapie uzyskali najlepsze wyniki, zakwalifikowali się do finału.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 04.04.2017. Komisja konkursowa przyznała I miejsce i tytuł Omnibusa Roku 2017 uczennicy Alicji Zdulskiej z klasy 3c. Drugie miejsce zajął Bartosz Olechnowicz z klasy 1d, a III lokatę uzyskała Sofiya Zaderetska z klasy 3d. IV miejsce przypadło również naszemu gimnazjaliście – Dawidowi Stereńczak z klasy 2c .

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupsku oraz Dyrektor Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Autor : Aneta Merl

Zdjęcia : Aneta Merl