Akademia Apple

Klasa GRAFICZNA realizuje rozszerzoną Informatykę na podstawie innowacji pedagogicznej, która oparta jest na module graficznym Lokalnej Akademii Informatycznej (działającej do niedawna w naszej szkole). To jedyna taka klasa nie tylko w Słupsku, ale i w regionie. Szkolenie (dla naszych uczniów darmowe), które odbywamy w ramach normalnych lekcji. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie do grafiki firmy Apple (iMac).

Realizacja innowacji rozpoczyna się w klasie drugiej: 4 godz/tyg rozszerzonej Informatyki + 2 godz. Modelowanie i Animacje; a kończy w klasie trzeciej: 4 godz/tyg rozszerzonej Informatyki.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczeń tej klasy ma możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu Akademii Apple.
Certyfikat ten poświadcza zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu:
- obróbki zdjęć cyfrowych
- obróbki i tworzenia grafiki komputerowej
- animacji komputerowych
- modelowania 2D i 3D
- tworzenia multimedialnych witryn internetowych

Przedmioty rozszerzone:
- inormatyka
- matematyka
- język angielski
- modelowanie i animacja

ZAPRASZAMY DO KLASY GRAFICZNO-INFORMATYCZNEJ W IV LO!