ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczyciela




KONSULTACJE nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017


Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia


Godziny

1.

Bajorek Iwona

czwartek

14.30-15.15

2.

Bednarczyk Bożena

czwartek

08.00-08.45

3.

Barańska Beata

czwartek

wtorek

08.00-08.45

12.40-13.25

4.

Bieńczak Anna

wtorek

08.00-08.45

5.

Bockenheim Ilona

wtorek

13.25-14.20

6.

Borusiński Piotr

wtorek

15.15-16.00

7.

Chacińska Beata

poniedziałek

15.00-15.45

8.

Cuch Piotr



9.

Dobrosielska-Gojlik Aldona

wtorek

środa

15.20-16.00

14.25-15.15

10.

Domagała Anna

czwartek

15.15-16.00

11.

Domagała Kamil

czwartek

15.30-16.15

12.

Drozdowska Mariola

środa

13.25-14.10

13.

Dutkiewicz Natalia

środa

poniedziałek

08.00-08.45

13.25-14.20

14.

Dymarkowska Maria

piątek

15.00-16.00

15.

Fedtke Magdalena

poniedziałek

15.55-16.40

16.

Froehlich Anna

piątek

14.25-15.15

17.

Graczyk Michał

czwartek

14.30-15.15

18.

Grzelak Elżbieta Maria

czwartek

08.00-08.45

19.

Jarząb Andrzej

poniedziałek

12.45-13.40

20.

Jastrzębowska Renata

poniedziałek

15.25-16.10

21.

Jaszul Arkadiusz

środa

13.4014.25

22.

Jażewicz Ryszard

poniedziałek

14.30-15.15

23.

Jurkiewicz-Soroka Urszula

czwartek

13.40-15.15

24.

Kaczmarska-Juzoń Małgorzata

poniedziałek

14.30-15.15

25.

Karcz Monika

wtorek

16.10-16.55

26.

Karolczak Monika

piątek

13.30-14.15

27.

Kleban Ewa

poniedziałek

14.30-15.15

28.

Klimowicz Anna

czwartek

15.20-16.05

29.

Kosidło Dorota

poniedziałek

15.25-16.10

30.

Kowal Małgorzata

wtorek

13.30-14.30

31.

Krajnik Izabela

poniedziałek

14.35-15.20

32.

Kurowska-Krzyważnia Anna

środa

15.15-16.00

33.

Labuda Krzysztof

środa

15.15-16.00

34.

Lachowicz Elżbieta

środa

15.25-16.10

35.

Laskowski Dariusz

poniedziałek

15.15-16.00

36.

Łuszkiewicz Anna

wtorek

08.50-09.30

37.

Madeła Katarzyna

wtorek

14.25-15.20

38.

Maliszewska-Świtek Beata

poniedziałek

14.25-15.10

39.

Margas Magdalena

Wg uzgodnień z poszczególnymi klasami

40.

Markiewicz-Gil Marzena

piątek

14.30-15.15

41.

Markun Mirosław

wtorek

11.40-14.30

42.

Maziec-Treziak Marlena

czwartek

15.15-16.00

43.

Merl Aneta

środa

15.20-16.05

44.

Mosorzewska Beata

Wg uzgodnień z poszczególnymi klasami

45.

Narożna Danuta



46.

Nowacka Katarzyna

środa

08.00-08.45

47.

Pawelec Joanna

środa

czwartek

14.30-15.15

08.00-08.45

48.

Piekarz Małgorzata

wtorek

15.15-16.00

49.

Piliszczuk Anna

wtorek

15.15-16.00

50.

Polaczek Beata

poniedziałek

11.40-12.25

51.

Polak Agnieszka

poniedziałek

wtorek

15.15-16.00

08.00-08.45

52.

Rojewska Celina

wtorek

15.15-16.00

53.

Rubaj Magdalena

poniedziałek

14.30-15.15

54.

Rudnicka Teresa



55.

Rzeppka Monika

środa

14.30-15.15

56.

Sierakowski Wojciech

poniedziałek

14.30-15.15

57.

Sochacka Katarzyna

czwartek

14.30-15.15

58.

Soszka Iwona

środa

15.15-16.00

59.

Stachoń Izabela

piątek

13.40-14.25

60.

Stebelska Alina

czwartek

08.55-9.40

61.

Targańska-Kot Jolanta

czwartek

13.30-14.15

62.

Wallner-Sławkowska Edyta

piątek

poniedziałek

13.40-14.25

08.00-08.45

63.

Wasyl Katarzyna

środa

15.20-16.05

64.

Winnicki Dariusz

czwartek

15.25-16.10

65.

Wolska-Wójcik Aleksandra



66.

Wołoszynowski Tomasz



67.

Zawisza Artur



68.

Zielińska Alicja

piątek

14.25-15.10

69.

Zienkiewicz Katarzyna

środa

15.15-16.00