ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaIntegracyjny Turniej Mikołajkowy

05 grudnia 2013 r. w sali sportowej naszej szkoły odbył się IV Integracyjny Turniej Mikołajkowy. W zawodach uczestniczyła młodzież z klas integracyjnych gimnazjum i liceum oraz zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej Nr 4 i 5 oraz z Gimnazjum Nr 4.


Gośćmi honorowymi w tym roku byli: pan Romuald Rasiak - reprezentant Polski w piłce siatkowej, wicemistrz Igrzysk Paraolimpijskich w Arnhem-1980 r., srebrny medalista Mistrzostw Świata i Europy w 1983 r. oraz pan Tomasz Czubak – lekkoatleta, 4-krotny Mistrz Polski i rekordzista kraju w biegu na 400 m, złoty medalista na Mistrzostwach Świata w Sewilli w 1999 r. w sztafecie 4x400m.

W turnieju uczestniczyła także Pani Beata Kątnik - pełnomocnik Prezydenta ds. osób niepełnosprawnych oraz nasza Pani Dyrektor Grażyna Pioterek. Integracyjne Mikołajki rozpoczął pan dyrektor Mariusz Barański oraz przybyły Św. Mikołaj. Młodzież sprawdzała swoje umiejętności w następujących konkurencjach: badmintonie, tenisie stołowym i rzutkach do tarczy, kręglach, rzucie do kosza, rzucie do celu i strzale do bramki oraz w rzucie beretem. Przygotowana przez nauczycieli wychowania fizycznego impreza jest jedną z form promocji naszej szkoły w mieście.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, drobny upominek i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie Razem. W sali kinowej przygotowany został przez nauczycieli wychowania fizycznego i młodzież ZSO 3 słodki poczęstunek dla rodziców i opiekunów.


Turniej pomogły przygotować i sędziować występując w roli ,,Mikołajek”: Ania Kosicka, Agata Powązka, Kamila Tocha, Emilka Przemska, Joasia Lotek, Kinga Szela, Monika Guzik, Malwina Zbrojewska, Julia Wójtowicz, Julia Łuszkiewicz, Weronika Nowak, Aniela Wisniewska, Ania Walczewska, Weronika Wabia, Agnieszka Łęcka, Paulina Iżykowicz, Natalia Kalinowska, Patrycja Kijewska, Karolina Zboińska, Karolina Urzędowska.

Autor: M. Zajda