ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaNasze gimnazjalistki MISTRZYNIAMI SŁUPSKA  w piłce ręcznej!!!

18 grudnia 2013 roku w hali sportowej Gimnazjum Nr 4 odbyły się rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt. Zawody zostały rozegrane systemem ligi w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze gimnazjalistki pokonując w meczu finałowym dziewczęta z Gimnazjum Nr 2 6:4.

W reprezentacji naszego gimnazjum grały: Oliwia Abrycka, Katarzyna Janc, Patrycja Łęcka, Jagoda Czyż, Nikola Nowak, Aleksandra Wiśniewska, Julia Ruszkowska, Sandra Żołyńska, Patrycja Tomaszewicz, Dagmara Misztal, Natalia Zduniak, Maja Pędzich, Dagmara Mołdoch, Alicja Nowicka. Trenerem naszej drużyny jest pani Karolina Rolbiecka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Nasze dziewczęta będą reprezentowały miasto Słupsk na zawodach półfinału wojewódzkiego w maju 2014 roku.

Autor: M. Zajda