ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaŚwiąteczny turniej w piłce siatkowej i piłce nożnej

19 grudnia 2013 roku w halach sportowych naszej szkoły od godziny 11:00 odbywały się jednocześnie dwa turnieje sportowe. Uczniowie rywalizowali w piłce siatkowej i w piłce nożnej.

Do turniejów zgłosiło się po 8 drużyn. W obu dyscyplinach rywalizacja wśród młodzieży stała na najwyższym poziomie. W turnieju piłki siatkowej drużyn mieszanych I miejsce zajął zespół z klasy 3de-AC Pajace, na II miejscu uplasowała się drużyna z klasy 3e pod nazwą Ekipa ze Słupska. Ostatnie miejsce na podium wywalczyły dziewczęta z klasy 1c.

Pozostała klasyfikacja:
  • IV miejsce-klasa 2ab
  • V miejsce-klasa 1de
  • VI miejsce-klasa 2d ,,Pingwinki”
  • VII miejsce-zespół Mr Joys
  • VIII miejsce-drużyna ,,Śnieżynki”

W turnieju piłki nożnej łącznie wystąpiło 11 zespołów , które  zostały podzielone na dwie grupy wiekowe.

Wśród klas pierwszych najlepsze  okazały się AC PAJACE (kl. 1a) , na II miejscu uplasował się zespół z kl.1d występujący pod nazwą AC ADAŚ ,   natomiast   III miejsce zajął zespół z klasy 1b- SAINT’S.

W starszej kategorii wiekowej ( 2 i 3 gimnazjum oraz  1 LO) I miejsce nieoczekiwanie zajęła drużyna z klasy 3c –BZCH , która w finale pokonała drużynę złożoną z uczniów kl.I B LO , III miejsce przypadło uczniom z kl. 3d.

Jednocześnie w holu naszej szkoły odbywał się kiermasz świąteczny ciast upieczonych przez nasze uczennice oraz nauczycieli wychowana fizycznego. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu sportowego.

Autor: M. Zajda, B. Polaczek