ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaXIII EDYCJA GRAND PRIX SŁUPSKA W SKOKU WZWYŻ

01 marca 2014 roku w hali lekkoatletycznej im. R. Ksieniewicza odbył się ostatni konkurs i podsumowanie XIII EDYCJI GRAND PRIX SŁUPSKA w skoku wzwyż. W dzisiejszym konkursie starowały nasze gimnazjalistki: Nikola Nowak, Katarzyna Janc, Julia Ruszkowska, Dagmara Mołdoch, Zuzanna Krupińska, Julia Wójtowicz, Hanna Firkowska, Dagmara Schilling, Natalia Ciarka.

Dobre wyniki uzyskały: Zuzanna, Nikola i Julia, a Hania Firkowska poprawiła swój rekord życiowy. W całej edycji najlepszym rezultatem okazał się wynik uzyskany przez uczennice naszego gimnazjum Nikolę Nowak, która w konkursie w G-4 skoczyła 147cm. Jest to zarazem nowy rekord naszej szkoły i poprawiony rekord życiowy o 17 cm.

Na zakończenie zawodów wręczane były medale, puchary i dyplomy dla najlepszych zawodniczek oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Autor: M. Zajda