ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaPiłkarze ręczni z ,,6” Mistrzami Słupska!!!

W dniach 19,24,26.02.2014 roku nasze gimnazjum było gospodarzem rozgrywek w piłce ręcznej chłopców. Zawody odbyły się w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach. Do fazy finałowej dotarli uczniowie Gimnazjum Nr 1,5,6 i SMS. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi gimnazjaliści, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania. W meczu półfinałowym pokonali zespół z SMS, a już w samym finale zwyciężyli z gimnazjalistami z ,,5”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MISTRZOWIE SŁUPSKA GRALI W SKŁADZIE:
GOWOREK IGOR, KACZMARKIEWICZ KAMIL, KARKOCKI DANIEL, KLAWIKOWSKI PATRYK, KOMAJDA MATEUSZ, KOSICKI ADAM, KOSMALA MARCIN, LESIAK PATRYK, LIS OLAF, LUTER PATRYK, MARSZ MICHAŁ, PŁOŃCZAK MICHAŁ, POWIDEŁ PIOTR, ROSŁAN DAWID, TREDER BARTOSZ, WĄSOWICZ ADAM, WYSOCKI MARCIN.

Trener Artur Zawisza