Dla nauczyciela

Dziewczęta z Gimnazjum 6 MISTRZYNIAMI,
chłopcy WICEMISTRZAMI
SŁUPSKA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!!!

04 kwietnia 2014 roku w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe na dystansie 1000 metrów rozgrywane w ramach zawodów SOM.

Wspaniale pobiegły nasze gimnazjalistki, które w łącznej punktacji wywalczyły I miejsce.
Na taki sukces złożyły się miejsca, które dziewczęta zajęły w biegu: I miejsce-Nikola Nowak, II miejsce-Maja Pędzich, IV miejsce-Weronika Szewczyk, VI miejsce Aleksandra Krzysztofowicz, VII miejsce-Katarzyna Janc, IX miejsce-Natalia Zduniak, dalej do miejsca XVIII zajęły: Aleksandra Wiśniewska, Julia Ruszkowska, Aleksandra Szuńko i Weronika Herman.

W zawodach startowali także chłopcy z Gimnazjum 6, którzy po dobrych występach indywidualnych zajęli II miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Najwyższą lokatę-VIII miejsce zajął Piotr Antonowski.
W reprezentacji Gimnazjum nr 6 występowali: Filip Przybielski, Maciej Krzysztofowicz, Michał Kuczerowski, Dawid Grodzki, Patryk Lesiak, Michał Płończak, Mateusz Komajda, Daniel Karkocki.

Dziękujemy za wspaniałą sportową postawę na zawodach, pełną zaangażowania i poświęcenia. Były to przedostatnie zawody Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Dziewczęta tym zwycięstwem umocniły pozycje lidera w klasyfikacji dziewcząt i dumnie wielkimi krokami zmierzają do powtórzenia wyniku z ubiegłego roku w klasyfikacji generalnej.

Autor: M. Zajda