ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaKoszykówka chłopców 
I miejsce w półfinale wojewódzkim!!!
III miejsce w województwie pomorskim!!!

27 marca 2014 roku w Gimnazjum w Kobylnicy odbył się półfinał wojewódzki w koszykówce chłopców. Zdecydowane zwycięstwo w tym turnieju, pod wodzą trenera Krzysztofa Marchewki odnieśli koszykarze z ,,szóstki” dzięki czemu uzyskali awans do finału wojewódzkiego.

Nasi chłopcy pokonali zawodników z gimnazjum w Kobylnicy, Bytowie i Człuchowie.
Następnego dnia nasi mistrzowie dumnie reprezentowali miasto Słupsk i powiat w finale wojewódzkim XV Gimnazjady młodzieży szkolnej, który odbył się w Sopocie. Do tego turnieju awansowało sześć drużyn: Słupsk, Gdańsk, Gdynia oraz Starogard Gdański, Sierakowice i Kwidzyn. Rywalizacja toczyła się na dwóch obiektach - hali sportowej Gimnazjum nr 2 oraz hali 100-lecia Sopotu przy Gimnazjum nr 3. Gimnazjaliści z ,,szóstki” po losowaniu grup trafili na zespoły z Gdyni i Gdańska. Po wyjściu z grupy na II miejscu pozostała walka o III miejsce, którą nasi uczniowie wygrali z zespołem ze Starogardu Gdańskiego.

Brązowe medale XV Gimnazjady młodzieży szkolnej zdobyli: Robert Ludwiczuk, Kacper Moraczyński, Adrian Buszek, Igor Goworek, Kamil Kaczmarkiewicz, Michał Kuczerowski, Patryk Lesiak, Paweł Nachman, Michał Płończak, Piotr Powideł, Adam Wąsowicz, Marcin Wysocki.


Gratulujemy wspaniałego sukcesu.

Autor: M. Zajda