ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaV WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

25 maja 2015 roku w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej w piłce siatkowej dla dziewcząt. W zawodach uczestniczyły zawodniczki z klas I naszego gimnazjum i klas VI szkół podstawowych -SP 10 i STO. W turnieju zwyciężyły reprezentantki Gimnazjum nr 6, które wygrały swoje mecze 2:0 w setach. W walce o II miejsce po zaciętym spotkaniu wygrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 10 po tie breku 2:1. Na najniższym stopniu podium uplasowały się zawodniczki z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO. Medale i dyplomy wręczyła pani dyrektor Grażyna Pioterek. Nagrody dla uczestniczek ufundowała Rada Rodziców Gimnazjum nr 6, mecze sędziowały Natalia Kalinowska i Weronika Wabia, a turniej przygotowały panie Małgorzata Zajda i Małgorzata Piekarz.

Autor: M. Zajda