ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczyciela
SUKCESY NASZYCH
GIMNAZJALISTÓW 
W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH!!!

08 października 2015 r. młodzież gimnazjalna rywalizowała w konkurencjach lekkoatletycznych na słupskim stadionie 650-lecia. Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice i uczniowie naszego gimnazjum zdobywając medale i wysokie lokaty.


Najlepsze rezultaty dziewcząt:

  • bieg na 100m-srebrny medal zdobyła Martyna Piskorowska,

  • skok w dal srebrny medal-Laura Cieslik,

  • srebro i brąz wywalczyły dziewczęta w skoku wzwyż-Marcelina Pilarek i Julia Wójtowicz,

  • brązowy medal w pchnięciu kulą zdobyła Natasza Deleszkiewicz.

 

Najlepsze rezultaty chłopców:

  • brązowy medal w skoku w dal zdobył Adam Kaczmarkiewicz

  • srebro i brąz wywalczyli w skoku wzwyż Oskar Igliński i Kacper Kuchta

  • brązowy medal w pchnięciu kulą zdobył Jakub Giedrewicz

Pozostałe wyniki:

100m chłopcy-V Zdrażewski Kacper, VIII Knuth Jakub, XI Szok Maciej. Skok w dal-IV Zdrażewski Kacper, V Szok Maciej, X Knuth Jakub, XVI Rzepka Tomasz, XX Łoński Arkadiusz. Skok wzwyż VII Grządzielski Filip, X Krystian Gładikowski. Pchnięcie kulą-VIII Szkrawan Marcin, XI Przybielski Filip, XVII Kozłowski Filip, XIX Karkocki Daniel. Rzut oszczepem

-IV Szkrawan Marcin, VIII Giedrelewicz Jakub, IX Przybielski Filip, XVII Kozłowski Filip.

100m dziewczęta-V Laura Cieslik, XVIII Laura Stanicka. Skok w dal-XII Hanna Szuńko, XV Klaudia Gwóźdź. Skok wzwyż- VII Dagmara Mołdoch. 300m-V Zuzanna Dawidowicz, XV Katarzyna Graczyk. 600m- V Wiktoria Szymczak, XX Sandra Dolna. Pchnięcie kulą-V Alicja Czerkies, XIV Katarzyna Czechowicz. Rzut oszczepem-V Ada Wysocka, VI Alicja Czerkies, IX Alicja Leik.

Autor: n-le wf