SPORTOWE SUKCESY  NASZYCH GIMNAZJALISTÓW  W HALOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH!!!

14 listopada 2015 roku uczniowie klas I i II naszego gimnazjum brali udział w Mityngu Lekkoatletycznym pod hasłem: ,,Nie zasypiaj na zimę". Celem zorganizowanych zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży oraz propagowanie aktywnego stylu życia.

Kilku naszych gimnazjalistów osiągnęło bardzo dobre wyniki zdobywając złote medale: Laura Cieslik okazała się najszybsza w biegu na 60m z czasem 8,34 a także najlepsza w skoku w dal uzyskując wynik 4,81. Adriana Wysocka w pchnięciu kulą 3kg zdobyła złoty medal i wynikiem 8,83 pobiła także swój rekord życiowy. W konkurencji pchnięcia kulą 5kg wśród chłopców bezkonkurencyjny był nasz uczeń Jakub Giedrewicz, który wynikiem 11,17 zajął pierwsze miejsce pokonując zawodników trenujących w słupskich klubach lekkoatletycznych. Brązowy medal zdobył Jakub Knuth w biegu na 300m przegrywając jedynie z zawodnikami trenującymi sprinty.

Pozostali uczniowie zajmowali niższe lokaty nagradzane dyplomami: IV miejsce w skoku w dal zajął Zdrażewski Kacper, a w biegu na 300m V miejsce zdobył Łoński Arkadiusz. W zawodach startowali: Laura Cieslik, Ada Wysocka, Ciążela Klaudia, Kałuża Julia, Tomczyk Natalia, Wójtowicz Marta, Stukan Natalia, Basińska Daria, Abel Patrycja, Burchard Oliwia, Gwóźdź Klaudia, Aleksandra Łońska, Knuth Jakub, Zdrażewski Kacper, Szok Maciej, Krawczyk Jan, MadrzeckiPaweł, Wierzchnicki Kacper, Kiełtyk Mateusz, Król Wojciech, Porębski Oskar, Szok Maciej, Krawczyk Jan, Mądrzecki Paweł, Kiełtyk Mateusz.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Nauczyciele w-f