ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaMISTRZYNIE SŁUPSKA W PIŁCE RĘCZNEJ! :-)

W zakończonych rozgrywkach Słupskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt nasze uczennice były bezkonkurencyjne i bardzo wysoko wygrały z pozostałymi gimnazjami w Słupsku zajmując I miejsce w mieście.

Skład Mistrzowskiej drużyny:
Artel Wiktoria, Ciarka Natalia Choromańska Natalia, Deleszkiewicz Natasza, Graczyk Katarzyna, Krupińska Zuzanna, Pędzich Maja, Pietrzycka Andronika, Schilling Roksana, Szuńko Aleksandra, Szuńko Hanna, Leik Alicja, Pilarek Marcela, Szczegielniak Patrycja, Czerkies Alicja, Zbrojewska Malwina.

Złote medalistki przygotował i poprowadził Artur Zawisza.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach.

Nauczyciele w-f