ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaINTEGRACYJNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY!!!

04 grudnia 2015 roku w sali sportowej naszej szkoły odbył się Integracyjny Turniej Mikołajkowy. W turnieju wzięli udział zaproszeni goście: pan Romuald Rasiak srebrny medalista w piłce siatkowej z Arnhem/Holandia-1980, Tomasz Czubak złoty medalista w biegu 4x400 m na Mistrzostwach Świata w Sewilli- 1999, rodzice i dyrekcja naszej szkoły. Była to już V edycja tego turnieju, który przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

W zawodach uczestniczyła młodzież z klas integracyjnych naszego gimnazjum i liceum oraz zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 i 5. Uczestnicy brali udział w konkurencjach zręcznościowych oraz grach: jak tenis stołowy i badminton. Na zakończenie odbył się konkurs w rzucie beretem na odległość.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal i drobny upominek. Wszystkich do wysiłku motywował Święty Mikołaj. Nagrody, medale, napoje i poczęstunek ufundowała Rada Rodziców Gimnazjum Nr 6, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ,,Razem” oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

Nauczyciele w-f
Zdjęcia: Katarzyna Rubaj