ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaSukces w piłce ręcznej chłopców

Ponownym sukcesem naszej reprezentacji zakończyły się rozgrywki piłki ręcznej chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Reprezentacja naszego Gimnazjum tradycyjnie w tej dyscyplinie nie pozostawia przeciwnikom żadnych szans wygrywając wszystkie mecze.
Nasi chłopcy rzucili w sumie 59 bramek (tracąc 34). Do zwycięstwa prowadził kolegów kapitan- Daniel Karkocki.Cała drużyna pokazała wysoki poziom sportowy, bardzo dobrą organizację i dyscyplinę w grze.Sukces jest tym większy, że Nasi Chłopcy wygrali z klasą sportową piłkarzy ręcznych z G5 trenującymi 10 godzin tygodniowo.
Półfinał wojewódzki GIMNAZJADY odbędzie się w Słupsku miasto reprezentuje NASZA SZKOŁA. GRATULACJE!!!

Złotą drużynę przygotował i prowadził trener Artur Zawisza.

W skład złotej czternastki wchodzą:
Brzozowski Michał, Gładikowski Krystian, Gruszczyński Mikołaj, Grządzielski Filip, Juzoń Mikołaj, Kaczmarkiewicz Adam, Karkocki Daniel, Knuth Jakub, Kowalewski Kacper, Kozłowski Filip, Kuchta Kacper, Marsz Michał, Mądrzecki Paweł, Przybielski Filip, Szkrawan Marcin, Wołoszczak Szymon.