ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaTurniej w piłce siatkowej!

05 lutego 2016 roku uczennice naszego gimnazjum uczestniczyły w towarzyskim turnieju w piłce siatkowej.

Zawody odbyły się w hali sportowej Gimnazjum w Dębnicy Kaszubskiej. Wśród zaproszonych zespołów oprócz gospodarza i Gimnazjum Nr 6 grały dziewczęta z Zespołu Szkół Budowlanych. Turniej rozegrany został systemem ,,każdy z każdym”.

Nasze dziewczęta zajęły II miejsce wygrywając z ZSB 2:1 w setach, ulegając mistrzyniom z Dębnicy Kaszubskiej 2:0. Organizatorzy wyłonili najlepszą zawodniczkę z każdej drużyny. MVP z naszej szkoły została Aleksandra Krzysztofowicz. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe medale i puchar. W turnieju brały udział: Adriana Wysocka, Aleksandra Krzysztofowicz, Aleksandra Szuńko, Hanna Szuńko, Julia Mikulska, Kornelia Krawczyk, Natasza Deleszkiewicz.

Nauczyciele w-f