ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaLEKKOATLETYCZNE SUKCESY NASZYCH GIMNAZJALISTÓW!!!

06 lutego 2016 roku odbyły się w Toruniu Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików w lekkiej atletyce.

Zawodniczka AML i uczennica naszego gimnazjum klasy 1b Laura Cieslik zdobyła srebrny medal w skoku w dal i brązowy w biegu na 300m. W zawodach startowała również Adriana Wysocka w konkurencji pchnięcia kulą, która znalazła się w ścisłym finale 8 zawodniczek. Natomiast w kategorii chłopców złotym medalistą w pchnięciu kulą (5 kg) został uczeń klasy 2c Jakub Giedrewicz - zawodnik klubu lekkoatletycznego ,,Feniks” osiągając wynik 12,64 cm. Gratulujemy sukcesów!!!


Nauczyciele w-f


autorami zdjęć jest Klub Fenix Słupsk