Wspaniałe wyniki naszych gimnazjalistów
na Halowym Mityngu LA
,,Obudź się na wiosnę”

12 marca 2016 roku odbył się Halowy Mityng Lekkoatletyczny "Obudź się na wiosnę" dla uczniów szkół gimnazjalnych, w którym wystartowało 118 uczniów. Bardzo dobre wyniki osiągnęli uczniowie naszego gimnazjum.

Dziewczęta: W konkurencji skok w dal I miejsce z wynikiem - 5,12m (najlepszy w Polsce wynik w roczniku 2002 !!! i rekordem życiowym) zajęła Laura Cieslik uczennica klasy 1b.

Laura zdobyła także I miejsce w biegu na 60m z rezultatem 8,62s. W skoku w dal III miejsce zajęła Julia Bartosik z klasy 1c z wynikiem 4,20m. W konkurencji pchnięcia kulą Adriana Wysocka z klasy 2b uplasowała się na II miejscu z wynikiem 8,81. Konkurencję w skoku wzwyż wygrała Julia Wójtowicz z klasy 3c pokonując poprzeczkę na wysokości 135 cm, natomiast Klaudia Gwóźdź z klasy 2b z wynikiem 125 cm i swoim rekordem życiowym zajęła III miejsce. W biegu na 600m Agata Czupajło z klasy 3b ukończyła bieg na II miejscu.

Chłopcy: Najlepszy w konkursie pchnięcia kulą okazał się Jakub Giedrewicz z klasy 2c, który wynikiem 12,89 pokonał wszystkich zawodników. W biegu na 60 m II miejsce zajął Jakub Knuth kl.2d z czasem 7,66. Konkurencje skoku w dal wygrał Kacper Zdrażewski z kl.2b wynikiem 5,27 a w skoku wzwyż Bartek Krefta z kl.2e pokonał poprzeczkę na wysokości 150 cm. Gratulujemy sukcesów!!! W klasyfikacji zespołowej Gimnazjum 6 zajęło III miejsce.

Nauczyciele w-f