ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaMISTRZOSTWO SŁUPSKA  W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW!!!

31 marca 2016 roku uczniowie naszego gimnazjum brali udział w rozgrywkach koszykówki, rozgrywanych w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody odbyły się w hali sportowej Gimnazjum Nr 4. Nasi gimnazjaliści w meczu finałowym pokonali koszykarzy z Gimnazjum Nr 4 wynikiem 94:11.

W reprezentacji Gimnazjum Nr 6 występowali: Filip Grządzielski, Filip Kozłowski, Filip Przybielski, Krystian Gładikowski, Oskar Igliński, Marcin Szkrawan, Kacper Kuchta, Mikołaj Chmura, Maciej Rzechtalski, Mikołaj Gruszczyński, Mikołaj Juzoń, Adam Kaczmarkiewicz, Maksym Siwiński. Trenerzy pan Krzysztof Marchewka i Robert Kozłowicz. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach wojewódzkich!!!

Nauczyciele w-f