ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczyciela



Indywidualne zawody w lekkiej atletyce
CHŁOPCY ZAJĘLI I MIEJSCE
DZIEWCZĘTA II MIEJSCE

17 maja 2016 roku odbyły się ostatnie zawody rozgrywane w ramach SŁUPSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY. Młodzież gimnazjalna rywalizowała w konkurencjach lekkoatletycznych na stadionie 650-lecia w Słupsku. Wspaniale spisali się chłopcy naszego gimnazjum wygrywając w łącznej punktacji, natomiast dziewczynki zajęły II miejsce na podium ulegając jedynie gimnazjalistkom z G-3. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych nasi gimnazjaliści uzyskali wiele wartościowych wyników lekkoatletycznych poprawiając rekordy życiowe i wyniki z poprzedniego sezonu.

Najlepsze rezultaty w kategorii dziewcząt:

100m- 6 miejsce: Szymańska Julia czas: 14.29 7 miejsce: Sobolewska Marta czas:14.37

9 miejsce: Piskorowska Martyna czas: 14.51

300m- 3 miejsce: Dawidowicz Zuzanna czas: 49.08 7 miejsce: Szuńko Hanna czas: 51.47 8 miejsce: Szymczak Wiktoria czas: 52.57

600m- 3 miejsce: Szuńko Aleksandra czas: 1:56,98 5 miejsce: Krzysztofowicz Aleksandra czas: 2:02,52

 

1000m- 2 miejsce: Zaderecka Sofiya czas 3:43,01 3 miejsce: Herman Weronika czas 3:52,83

 

Skok w dal- 3 miejsce: Ciarka Natalia wynik 4,44 5 miejsce: Piskorowska Martyna wynik 4,25

Skok wzwyż- 3 miejsce: Wójtowicz Julia wynik: 140 cm 4 miejsce: Pilarek Marcela wynik: 135 cm

Pchnięcie kulą: 5 miejsce: Michałek Agata wynik: 8,20 8 miejsce: Zbrojewska Malwina wynik: 7,88

Oszczep: 3 miejsce: Alicja Czerkies wynik: 23,71 6 miejsce: Czechowicz Katarzyna wynik:21,00 8 miejsce: Zbrojewska Malwina wynik: 20,50

 

Najlepsze rezultaty w kategorii chłopców:

100m- 2 miejsce: Falęcki Krystian czas: 12.32 5 miejsce: Knuth Jakub czas: 12,50 8 miejsce: Jarocki Jakub czas: 12,82

300m- 2 miejsce: Lewandowski Wiktor czas: 40.68 6 miejsce: Grządzielski Filip czas:43.50 8 miejsce: Kwiatkowski Szymon czas: 44.06

1000m- 3 miejsce: Jędro Patryk czas: 3:08,51 4 miejsce: Łoński Arkadiusz czas: 3:10,06

2000m- 3 miejsce: Abel Patryk czas: 7:10,67

Skok w dal- 2 miejsce: Knuth Jakub wynik: 5,28 5 miejsce: Jarocki Jakub wynik: 4,89

Skok wzwyż- 1 miejsce: Igliński Oskar wynik: 170cm 5 miejsce: Krefta Bartłomiej wynik: 155cm

Pchnięcie kulą- 1 miejsce: Giedrewicz Jakub wynik: 12,58 7 miejsce: Mazurczyk Michał wynik: 10,25

Oszczep- 8 miejsce: Szkrawan Marcin wynik: 28,91

Sztafeta chłopców 4x100 m 2 miejsce z czasem: 49,00