ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaMłode asy parkietu

od 1 września w słupskim Gimnazjum nr 6 istniejącym przy ZSO nr 3 rozpoczął działalność Gimnazjalny Ośrodek Sportowego Szkolenia Młodzieży w koszykówce mężczyzn. Jest to projekt Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Koszykówki, którego partnerami sa Miasto Słupsk i nasza szkoła. Celem projektu jest szkolenie najzdolniejszej młodzieży w oparciu o program koszykówki i usprawnienia motorycznego. Zajecia z naszą młodzieżą (chłopcy z klas I i II) prowadzą trenerzy - Jakubiak Robert (trener główny - STK CZARNI Słupsk) oraz Grzegorz Klin (trener motoryki - Energa Czarni Słupsk)

                                                  http://www.mlodeasyparkietow.pl/