ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaSLEEVEFACE Z KSIĄŻKĄ

SLEEVEFACE Z KSIĄŻKĄ


Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został konkurs „Sleeveface z książką”, który na celu miał promocję czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz fotograficznych. Jury w składzie: p. Joanna Korzeniowska-Klaja, p. Michał Graczyk, i p. Wojciech Sierakowski oceniło zdjęcia konkursowe. Wyłonienie zwycięzcy było bardzo trudne! Prace były bardzo pomysłowe i ukazywały zaangażowanie twórców, dlatego publikujemy je na stronie internetowej szkoły, abyście mogli podziwiać pomysłowość swoich koleżanek i kolegów. Ostatecznie komisja postanowiła przyznać:

 

I miejsceWeronika Adamiec za zdjęcie z książką „Pocałunek cienia”

kliknij aby powiększyć

II miejsce - Kinga Trzebiatowska za zdjęcie z książkami „Zmierzch”  i „Polowanie na Wilka z Wall Street”

kliknij aby powiększyć


III miejsce - Brajan Kania za zdjęcie z książką „Carlo Ancelotti. Dyskretne przywództwo.”

 kliknij aby powiększyć


Pozostałe prace;

kliknij aby powiększyć


 

Dziękujemy czytelnikom za udział i zapraszamy wszystkich uczniów do czytania książek. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie spośród ponad 24 tysięcy książek.

GRATULUJEMY!