ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaWarsztaty na AP

Dnia  12 grudnia 2016 r. uczniowie gimnazjum pod opieką pani E. Lachowicz wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych z chemii odbywających się w Zakładzie Chemii Środowiskowej Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Podczas tych zajęć uczniowie poznali podstawowe zasady BHP pracowni chemicznej, samodzielnie wykrywali aniony i kationy tworząc wiele barwnych związków chemicznych. Warsztaty te rozpoczęły cykl zajęć laboratoryjnych, które odbywać się będą cyklicznie pod opieką naukową mgr Marcina Steca w ramach kontynuowanej współpracy z Zakładem Chemii Środowiskowej wchodzącym w skład Instytutu Biologii i Ochrony Środowiska Akademii Pomorskiej w Słupsku.


Tekst i foto: E. Lachowicz