ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaZajęcia na Akademii Pomorskiej w Słupsku

Dnia  6 i 13 stycznia 2017 r. uczniowie gimnazjum pod opieką pani E. Lachowicz wzięli udział w kolejnych zajęciach laboratoryjnych z chemii odbywających się w Zakładzie Chemii Środowiskowej Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Podczas tych zajęć uczniowie określali odczyny roztworów na podstawie zmiany barwy wielu wskaźników, miareczkowali zasadę kwasem a następnie określali miano roztworu. Warsztaty te stanowiły kontynuację zajęć laboratoryjnych odbywających się cyklicznie pod opieką naukową mgr Marcina Steca w ramach współpracy z Zakładem Chemii Środowiskowej wchodzącym w skład Instytutu Biologii i Ochrony Środowiska Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Autor i toto: E.Lachowicz