ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaPopołudnie z Językiem Niemieckim

Miło nam poinformować, że 17.02.2017 (piątek) odbyło się I Popołudnie z Językiem Niemieckim.

Spotkanie to miało na celu rozwijanie kompetencji językowych, poznawanie realiów kulturowych Niemiec, zwiększenie motywacji do nauki języka niemieckiego, ale przede wszystkim to miała być dobra zabawa dla naszych uczniów. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele klas 1c, 2c oraz 2e tzn.: Hubert Łuszkiewicz, Maksymilian Bałaszewicz, Mikołaj Leśniak, Piotr Kraus, Dominik Serafin, Natalia Stukan, Natalia Cimarno, Rafał Szymański, Mikołaj Miszczak, Michał Tomaszewski, Krystian Falęcki, Cezary Suwała, Patrycja Bielska, Wiktoria Dudzińska, Krystian Kropidłowski, Oliwer Pryzwan, Michalina May, Aleksandra Podyma, Kamila Soroka. Uczestnicy dzielnie brali udział w różnorodnych konkurencjach m.in. w kalamburach, zgadywankach, grach na zapamiętywanie i kojarzenie, w zabawie z piłką oraz w pracy z filmem. W wyniku tych zmagań:


  • I miejsce zajęła klasa 2e,
  • II miejsce klasa Ic,                                                                                              
  • III miejsce klasa 2c.

Ponad dwugodzinne zabawy zakończyliśmy pyszną pizzą i emisją serialu Deutschland Plus. Organizatorami i opiekunami podczas piątkowego spotkania były p.A.Polak i p.E.Wallner-Sławkowska. Zapraszamy do galerii zdjęć.