ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaXIV edycja powiatowego konkursu " Teraz woda "

XIV edycja powiatowego konkursu " Teraz woda "

Wielki sukces uczniów Liceum – I miejsce w konkursie " Teraz Woda ", organizownym przez Wodociągi Słupsk Sp.z o.o i Zespół Szkół Agrotechnicznych 23.03.2017 w sali edukacyjnej Wodociągi Słupsk odbyła się XIV edycja powiatowego   konkursu " Teraz woda ". Konkurs odbył się pod hasłem : Ochrona i zarządzanie zasobami natury – w celu zapewnienia trwałego i zrównoważonego rozwoju. Uczniowie mieli do wykonania pracę badawczą , prezentację, uczestnictwo w quizie ekologicznym zawierającym problematykę gospodarki wodno – ściekowej i odpadowej. Do konkursu przystąpiły szkoły licealne i techniczne ze Słupska .

I miejsce zdobyli uczniowie naszego Liceum -  zespół  w składzie Oliwia Majdańska, Piotr Pawlina, Mateusz Grabowski, Adam Kaczmarkiewicz pod opieką p.Anety Merl.

II miejsce Zespół Szkół Agrotechnicznych.

III miejsce Zespół Szkół Agrotechnicznych.

Uczniowie otrzymali cenne nagrody ufundowane przez  spółkę "Wodociągi Słupsk" i Starostwo Powiatowe w Slupsku.

http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/a/iv-lo-w-slupsku-zwyciezylo-w-konkursie-teraz-woda,11921352/


Autor : Aneta Merl

Zdjęcia : Aneta Merl