ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaWarsztaty języka niemieckiego przy współpracy
z Instytutem Neofilologii Akademii Pomorskiej

W środę 29.03.2017r. młodzież klas IB, ID i IIA liceum uczestniczyła w warsztatach języka niemieckiego zorganizowanych przy współpracy z Instytutem Neofilologii Akademii Pomorskiej. Uczniowie naszego liceum wraz ze studentami tworzyli business plany dla

wymyślonych przez siebie firm. Następnie każda z grup reklamowała na forum swoje przedsiębiorstwo. Ponadto młodzież dowiedziała się wielu ciekawych informacji na temat zapożyczeń językowych (die Entlehnungen) oraz łamańców językowych (die Zungenbrecher). Nasi licealiści zaprezentowali się z jak najlepszej strony, aktywnie uczestniczyli w konwersacji, reagowali na zadawane pytania
i poruszane kwestie. W warsztatach uczestniczyli:O.Kołodyńska, W.Jelonek, A.Stachurska,W.Kępa, W.Grygonis, W.Beger, K.Pawlaczyk, K.Trzebiatowska, M.Choszcz, M.Handke,M.Lipiński. Opiekunami grupy podczas warsztatów były:A.Polak, E.Wallner-Sławkowska oraz dr.M.Smolińska.

Zapraszamy na fotorelację.