ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca wakacji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla nauczycielaSUKCES W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "DRZEWA NASZEGO MIASTA"

Z radością zawiadamiam o kolejnym sukcesie artystycznym naszego ucznia Czarka Suwały z klasy III e gimnazjum. W miejskim konkursie pod patronatem Prezydenta Roberta Biedronia konkurowało kilkadziesiąt prac ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów.

Więcej…

 

Ania Adamiak i Dominika Gębusia wice-mistrzyniami Słupska w tenisie stołowym!

 Ania Adamiak z 3 e  i Dominika Gębusia z 3 d gimnazjum reprezentowały naszą szkołę w zawodach tenisa stołowego w ramach SOM, czyli Słupskiej Olimpiady Młodzieży.

Więcej…

 

WYCIECZKA DO OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W SŁUSKU

W październiku uczniowie klasy III a gimnazjum pod opieka p. M. Rubaj i p. M. Maziec-Treziak, byli na wycieczce edukacyjno-ekologicznej w Oczyszczalni Ścieków w Słupsku.

Więcej…

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2017

Dnia 10 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach dnia niepodległości. Wspólnie uczciliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę – Naszą Ojczyznę upragnionej wolności. Ten wyjątkowy dzień podzielony był na dwie części.

Więcej…

 

Projekt "Ścieżką Kopernika z Akademią Pomorską!"Od roku szkolnego 2017/2018 nasza szkoła bierze udział w projekcie „Ścieżką Kopernika z Akademią Pomorską!”

Projekt realizowany jest w ramach działania "Kompetencje w szkolnictwie wyższym"           w terminie od 1.08.2017r. do 31.07.2019r.

Więcej…

 
Uni-hokej chłopców

Więcej…

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI


Dnia 16 listopada 2017r. po raz kolejny obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji w ramach działań związanych z tematyką
realizowanego w naszym liceum międzynarodowego projektu Erasmus+ Overcoming and breaking stereotypes (Pokonywanie i przełamywanie stereotypów).

Więcej…

 

WYBIERAM WYBORY

W dniu 9 listopada 2017 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Słupsku odbył się I etap drugiej edycji

Więcej…

 

Literacka uczta –

Spotkanie z Michałem Rusinkiem

18 października 2017 r. uczniowie z klasy IIb liceum mieli okazję i przyjemność uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez Michała Rusinka w Zespole Szkół Technicznych.

więcej